Registrační poplatek JES

Registrační poplatek a platba za službu JES pro domácnosti včetně DPH

 

Registrační poplatek: 990,- Kč

Cena registračního poplatku je určená pro registraci Zákazníka s max. 2 odběrnými místy zákazníka do systému JES dle podepsané smlouvy. Za každé další registrované odběrné místo se registrační poplatek zvyšuje o 200,-Kč. Registrační poplatek bude účtován  max.do 14ti dní po podpisu smlouvy na základě vystavené faktury.

Platba za službu JES 

a) Platba za sjednanou službu JES ve výši 500,- Kč  pro max. 2 registrovaná odběrná místa Zákazníka bude účtována 12 měsíců po zajištění prvních Zákazníkem odsouhlasených      cenových změn . V případě, že má zákazník registrováno více odběrných míst bude uvedená částka zvýšena o 200,-Kč za každé další registrované odběrné místo Zákazníka.
b) Další platby za sjednanou službu JES budou účtovány vždy za dalších 12 měsíců po první platbě ve stejné výši a pravidly jako v bodě a) a to po celou dobu smluvního závazku.

 

 

Registrační poplatek a platba za službu JES pro firmy bez DPH

 

Registrační poplatek: 990,- Kč

Cena registračního poplatku je určená pro registraci Zákazníka s max. 2 odběrnými místy zákazníka do systému JES dle podepsané smlouvy. Za každé další registrované odběrné místo se registrační poplatek zvyšuje o 300,-Kč. Registrační poplatek bude účtován  max.do 14ti dní po podpisu smlouvy na základě vystavené faktury.

Platba za službu JES 

a) Platba za sjednanou službu JES ve výši 500,- Kč  pro max. 2 registrovaná odběrná místa Zákazníka bude účtována 12 měsíců po zajištění prvních Zákazníkem odsouhlasených      cenových změn. V případě, že má zákazník registrováno více odběrných míst bude uvedená částka zvýšena o 300,-Kč za každé další registrované odběrné místo Zákazníka.
b) Další platby za sjednanou službu JES budou účtovány vždy za dalších 12 měsíců po první platbě ve stejné výši a pravidly jako v bodě a) a to po celou dobu smluvního závazku.

Nevíte si rady?

V případě potřeby se na nás obraťte. Se vším vám rádi pomůžeme. Ozvěte se!

Chci poradit

Jak na levnější energie?

Rozhodli jste se si udělat pořádek v energiích? Nebo vás pouze zajímá, jak to v tomto světě chodí? Či chcete UŠETŘIT PENÍZE?

Stáhněte si e-book zdarma
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace